פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
ניהול מוטיבציה והנעה
Managing the Work Environment
לשימור עובדים והנעת הגורם האנושי בארגון
מטרה:
האחריות על ניהול האווירה בסביבה הארגונית אינה מחולקת בצורה שווה בקרב המנהלים. הבכירים משפיעים על סביבתם המיידית ועל כל סביבה ארגונית סמוכה ורחוקה. אווירה נכונה בארגון אינה ערובה להצלחתו, אך אווירה עכורה יכולה לפגוע מאוד בסיכויי ההצלחה של הארגון לאורך ימים. ניהול אווירה נכון , יסייע לשמר עובדים ומנהלים מובילים, ויתרום למוטיבציה של עובדים בכל דרג שהוא. קל לראות כי אווירה חיובית בחברה, משפיעה על לקוחות , ספקים ושותפים עיסקיים. בארגון מצליח מקובל לקדם את מובילי האווירה בקרב המנהלים לתפקידים משמעותיים.
נושאים:
דינמיקה של אווירה בארגון
בניית אקלים ארגוני תומך משימה
זיהוי התנהגויות לא בריאות במארג הפנימי
גילוי וניתור מזהמים פנים ארגוניים
בניית צוות מוביל לשימור האווירה החיובית
קביעת יעדים ומדדים לאווירה ארגונית תומכת

קהל יעד:
מנהלים
תוצאה:
הנעת עובדים והקטנת התחלופה בקרב אנשי מפתח היא בשליטה פנימית של הגורמים האחראים לנושא. בסדנה זו ייחשפו אמיתות ושקרים הכרוכים זה סביב זה. המשתתף יוכל לבחון וללמוד את היכולות לאמץ גישה התורמת לניהול נכון של האוירה בארגונו, שימור אנשי מפתח, והנעת עובדים בסביבתו.

על המרצה:
המנחה מומחה בפיתוח ארגוני פיתוח מנהלים ומנהיגות ארגונית . יועץ לחברות המובילות בתחומן בישראל כגון : מוטורולה , ברן , בינת , רינהולד כהן .צה``ל - אט``ל , משטרה ועוד.

תאור:
מי שכבר עבר את חווית הסדנה עם אופיר יכול להעיד, מדובר בחוויה בלתי נשכחת. לאופיר יש גישה מאוד ידידותית לאמת, והוא מתקשה לעמוד מן הצד כאשר האמת מושפלת. החתירה אל האמת מותירה את חלקינו פעורי פה, כי על אף שצדדים רבים יש לשקר, הרי האמת טהורה וחטובה, וכשהיא מתגלה מבעד למסכים המכסים אותה, לא ניתן להישאר אדישים. הסדנה אינה מתאימה לכל אחד, נדרשת רמה מסויימת של בשלות רגשית להתמודד עם שובל האחריות שהאמת מותירה בעקבותיה.
הערות:
מחיר החניה בכיכר אתרים כלול בעלות ההשתתפות בהדרכה
לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994