פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
מאמרים מקצועיים

הקליקו כאן לפרסום מאמר מקצועי באתר פריזמה הדרכה...

עליך לבחור נושא בכדי לצפות ברשימת המאמרים המתאימה.


האמונה כמותג
בקרב אנשים רבים ללא קשר לדתם או אמונתם קיימת זיקה לאלוהות מסוג זה או אחר. לזיקה זו אנו קוראים רוחניות. הרוחניות או האינטליגנציה הרוחנית של האדם יוצרת תפיסה אישית של היד המכוונת ביקום.
פורסם ב: 18/06/2008 , ע"י: סיימון רובסון
התבדרות לאורך מימד הזמן
דיציפלינות רבות עוסקות בניהול לאורך מימד הזמן ונחלקות למספר תפיסות: ניהול זמן מנהלים, ניהול זמן אירגון, ניהול זמן עובדים, ניהול עמיתים, וניהול זמן צוות.מאמר זה יעסוק בהרחבה בתפיסה הבסיסית בנושא ניהול עצמי של יחיד המנהל את משימותיו, בארגון או מחוצה לו, תוך התיחסות לדחיפויות, אילוצים, צווארי בקבוק, שינויים מהירים, תקלות בלתי מתוכננות, ``תיקים``, משימות קצרות מועד, פרוייטים ארוכי טווח, גזלני זמן ,ניהול משימות במקביל, ומונחים נוספים מתורות ניהול שונות. תפיסת הזמן כמשאב היא חלק מהותי מהיכולת לבצע משימות בצורה יעילה כך שתתאפשר הקצאת זמן למשימות דחופות פחות אך בעלי תשואה גבוהה יותר ליחיד ולארגון. בתפיסה זאת הדגש הוא על דרוג משימות לפי רמת הדחיפות שלהם, רמת החשיבות, ורמת האי ודאות העלולה להווצר כתוצאה מדחיית המשימה, והנזק כתוצאה ממימוש תקלה שתגרם מאי סיום משימה במועד. השקעת זמן במשימה היא שאלה של תשואה להשקעה ושל השונות סביב ההשקעה – כשם שהשקעה במניה תלויה בהערכת התשואה והזימון הנכון.
פורסם ב: 09/09/2008 , ע"י: סיימון רובסון
להכניס שפה חדשה בארגון
תרפיה בהבעה ויצירה הנה ענף של פסיכותראפיה העושה שימוש באמנות כשפה, שפה בלתי מילולית וסימבולית לביטוי עצמי, רגשי ותחושתי. האמנות בהקשר זה אינה מערבת את מה שאנו מכנים `כשרון` אלא מהווה כלי לביטוי עצמי ולתקשורת בין-אישית ייחודית.
פורסם ב: 13/07/2008 , ע"י: שירי זמיר ואיילת ראובני
מה אני פה... משרת?
שירות פנים ארגוני הוא אחד מהנושאים הבעייתיים ביותר
במקומות עבודה בתרבות המודרנית. בקרב ארגונים רבים השירות הפנים ארגוני או התוך ארגוני מקבל עדיפות נמוכה על פני השירות ללקוח החיצוני.
פורסם ב: 27/05/2008 , ע"י: סיימון רובסון
עבודת צוות והביטלס
להלן דוגמה על קבוצת אנשים שלמדו להגיע למצוינות ארגונית לאורך זמן תוך כדי הנאה ברמות הגבוהות ביותר. זהו ללא ספק הצוות המצליח ביותר במאה האחרונה: הביטלס! הביטלס היו אמנים מהדרגה הראשונה אבל במובנים רבים הם היו ארבעה בחורים פשוטים שמצאו דרך להצליח אמנותית וכספית ולהנות יחד מהדרך בה עשו זאת. כל חברה יכולה ללמוד מהנסיון שלהם.
פורסם ב: 12/06/2008 , ע"י: מקס טרופ
חזרה לראש העמוד