פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
ניהול משימות במרחב הממוחשב
Computerized Task & Project Management
מטרה:
ניהול המשימה במרחב הטכנולוגי, כמו גם בארגונים הנעזרים במערכות ממוחשבות לתאום פעילויות ופרוייקטים במטריצה הארגונית, גוזל משאבים יקרים. הטמעת נהלי עבודה במערכות ממוחשבות, סינכרון עם מערכות מתממשקות, כמו גם דיווחים שוטפים ובקרת איכות ותיזמון בתוך הארגון - עם לקוחות וספקים עם מחלקות ואגפים נוספים, דומה למסע במרחב רב מימדי. יחידי הסגולה השולטים במימד הזמן והמשימה, הם המנהלים בפועל של פרוייקטים מורכבים. אך ככול שהמשימה מורכבת יותר ותלויה בגורמים רבים יותר, מורכבות ניהול המשימה גדל בצורה אקפוננציאלית. אחד ממוקדי החולשה המובנים בפרוייקט הוא התיזמון, תיעדוף המשימות, המעקב אחרי ביצוע משימות במרחב הממוחשב, והדיווח.
חלק מההתמודדות עם סוגיה זו היא הטמעת נהלים חוסכי משאבים בשימוש במערכות קיימות. התמודדות עם גזלני זמן בשימושי מחשב ורשת, שליטה בתוכנת הפרוייקט, סינכרון נכון וסידור חכם של משאבי אינפורמציה, תקשורת, ומעקב. עיקר החסכון במשאבי ניהול יכול לבוא תוך צימצום המשימות המיותרות המעמיסות שעות ניהול ועלויות לפרויקטים. שימוש נכון ומושכל במערכות ממוחשבות נפוצות יחסוך לארגון משאבי ניהול ושעות אדם בסדרי גודל העשויים לשנות את התחרותיות של הארגון בענף בו הוא פועל.

הדרכה זו המועברת על מערכות ממוחשבות ועוסקת בניהול משימות במרחב הארגוני הממוחשב, מתמודדת עם גזלני הזמן ומאפשרת למשימות ופרויקטים להתנהל במרווחי הזמן המוקצים להם.
נושאים:
בהדרכה נבחן כמה מודלים לצמצום עלויות הפנים של המשימה:
• נהלי עבודה מסודרים וחסכוניים עם דואר אלקטרוני. ישום מודל דחוף חשוב , תיעדוף דואר ומסרים, שימוש בטמפלטים, והתמודדות עם זוללי זמן ומסיחי דעת.
• סידור מכוון משימה של המחשב האישי, חסכון בזמן גישה למשאבים, צימצום זמני חיפוש והקצעת משאבי רשת, וסינכרון עם עמיתים במרחב הפרויקט, תוך התמקדות במשימה המועדפת.
• שימוש במודלים כלכליים (פארטו) לסידור וניהול משימות פנימי ותפעול אנשי קשר ממוקדי פרויקט
• תאום ומעקב אחרי משימות שמחוץ לטווח ההשפעה הישיר תוך שימוש באאוטלוק.
• דיווחי משימה והקצעת משאבים חסכונית לתהליכים לא דחופים
•שילוב טכנולוגיית סלולארי עם מיקרוסופט. העברת מסרים חסכונית במערכת מבוזרת

קהל יעד:
מנהלים בארגונים, מנהלי ארגון ושיטות, מנהלי פרוייקטים, אנשי לוגיסטיקה ותאום.


על המרצה:
המנחה, בעל ניסיון עשיר במיומנויות ניהול ממוחשבות, מנהל פרוייקטים לשעבר בחברת פרטנר, ומומחה בהטמעת מערכות ממוחשבות.

לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994