פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
אומץ ניהולי - ישום החלטות על פי ``קייזן``
Carrying out Decisions - the Kaizen Model
הסגנון היפני – לפסוע ולא לכרוע
מטרה:
סדנה זו שונה מסדנאות ניהול המתמקדות בהקניית מיומנויות או שינוי גישה. בסדנת האומץ הניהולי המשתתף מתנסה בנקודת ראיה חדשה ומאתגרת בכל מה שקשור בישום החלטות במציאות בה הוא פועל. בראיה של שיטת קייזן מצבי, המציאות היא שרשרת מצבים הקשורים זה בזה. המשתתף בוחר חוליה פשוטה יחסית באותה שרשרת סיטואציות, אותה ניתן לשפר ללא מאמץ רב. בתהליך שיפור מתמיד, יוכל המשתתף לקדם את מצבו בצורה חד משמעית, תוך בחירה נכונה של החוליה לשיפור.
החולשה בסדנה זו, היא שלא ניתן להתמודד עם המציאות מבלי לחוות אותה כפי שהיא. למשתתפים צפוי מפגש עם מציאות כפי שמעטים זכו לחוות,. מנהלים שהשתתפו ביום זה מדוחים כי חוו את מרכיב האמת במציאות שלהם בצורה מאוד ברורה. שיטת החשיבה היפנית שבאה לידי ביטוי בסדנה אינה פוסחת על הנקודות אשר המשתתף מעדיף לא להתעמת איתן. מכאן שהאומץ הנדרש מהמשתתף אינו ניהולי, אלא אישי. ההשתתפות בסדנה מעצימה, מתגמלת, מאיימת ומביאה לתוצאות מאוד ברורות. היא בהחלט אינה מיועדת לכל אחד.
נושאים:
• הקייזן כסגנון ניהולי לבחירת דרכי פעולה , ישום וביצוע החלטות
• האמת הסמויה כנקודת התורפה של מיישם ההחלטה
• בחירת הצעד הנכון במכלול אפשרויות הפעולה
• הגדרת יעד כמותי במצב איכותי ומדידתו
• התמודדות עם ישום החלטות כואבות
• ישום החלטות בתהליכים בלתי נשלטים

קהל יעד:
מנהלים
דרישות מקדימות:
גמישות תפיסתית,בשלות רגשית וחוש הומור
תוצאה:
המשתתף ילמד ליישם את שיטת קייזן בכל מה שקשור בעמידה בהחלטות שקיבל: בניהול סביבתו ועצמו.

על המרצה:
מומחה בפיתוח ארגוני פיתוח מנהלים ומנהיגות ארגונית. יועץ לחברות המובילות בתחומן בישראל כגון : מוטורולה, ברן, בינת, רינהולד כהן. צה``ל - אט``ל, משטרה ועוד

תאור:
מי שכבר עבר את חווית הסדנה עם אופיר דודסקו יכול להעיד, שמדובר בחוויה בלתי נשכחת. לאופיר יש גישה מאוד ידידותית לאמת, והוא מתקשה לעמוד מן הצד כאשר האמת מושפלת. החתירה אל האמת מותירה רבים פעורי פה, כי על אף שצדדים רבים יש לשקר, הרי האמת טהורה וחטובה, וכשהיא מתגלה מבעד למסכים המכסים אותה, לא ניתן להישאר אדישים. הסדנה אינה מתאימה לכל אחד, נדרשת רמה מסויימת של בשלות רגשית להתמודד עם שובל האחריות שהאמת מותירה בעקבותיה.
לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994