פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
קורס מפתחי לומדות
4 מפגשים
מטרה:
רוב הארגונים במשק, פועלים במציאות טכנולוגית ועסקית המחייבת שינויים, עדכונים ושדרוגים של הידע הקיים, ויוצרת צורך שוטף בהחלפת הידע באמצעות תהליכי למידה. אפשר לומר שכל עובד שרוצה להמשיך לשבת בקרונות הרכבת הטכנולוגית של המאה העשרים ואחת, חייב להישאר חניך במשך כל ימי חייו.

הפתרון האיכותי והיעיל ביותר לשיפור רמתם המקצועית של העובדים ולשימור רמה זו, הוא הפקה מהירה, פשוטה וזולה של יחידות לימוד מתוקשבות מקצועיות ייעודיות לתוכני הארגון, שפותחו והופקו בתוך הארגון, על ידי אנשי ההדרכה או בסיוע של מומחי התוכן של הארגון. לומדות אלה אשר מאפשרות לכל עובד ללמוד בכל זמן ובכל מקום, ובהתאמה אישית לצרכיו המקצועיים, מהוות את פתרון המרכזי ליצירת יתרון תחרותי משמעותי בדרך למימוש מטרות הארגון

מטרת הקורס היא הכשרת מפתחי לומדות מקצועיים, תוך הקניית ידע תיאורטי וכלי עבודה יישומיים לתכנון, פיתוח והפקת יחידות לימוד מתוקשבות, משלב זיהוי והגדרת הצורך ללמידה - ועד שלב הפצת וניהול תוצרי הלמידה.
נושאים:
מבוא ללמידה מתוקשבת.
תפיסה ועקרונות המודל.
מתודולוגיית המודל: הכרה ותרגול כל שמונת שלבי פיתוח והפקת הלומדות, על פי Q.L.M..
יחידת לימוד ממוקדת בתוכנת Power point עבור התרגול האישי.
תרגול אישי: פיתוח והפקת לומדה קצרה (מ-א` ועד ת`) על פי שיטת Q.L.M בתוכנת Power point.

קהל יעד:
מומחי תוכן, מדריכים, מפתחי הדרכה, מרצים, אנשי הוראה וכל מי שמעוניין ללמוד לפתח ולהפיק בעצמו לומדות מחשב בעלות תוצרי למידה משופרים.
דרישות מקדימות:
חובה ידע וניסיון בסיסיים ב-Power Point
תוצאה:
החזר השקעה מיידי לאחר תהליך ההכשרה. הורדה דרמתית בעליות ההפקה, המאפשרת הפקת מוצרי למידה רבים יותר, עבור רחב של תכנים.

שם המרצה: א. גולדשמידט
על המרצה:
מודל הלמידה האיכותית, הוא שיטה ייחודית לפיתוח והפקת לומדות מחשב אינטראקטיביות - בעלוֹת תוצרי למידה משופרים, המיועד למגוון רחב של תוכני למידה וקהלי יעד. המודל המהווה פריצת דרך מהפכנית בתחום הלמידה המתוקשבת, פותח במשך כחמש שנים על ידי אופיר גולדשמידט, מנכ``ל פ.ל.א. הדרכה, במטרה להוות פתרון יישומי, קל ופשוט לפיתוח הפקה וניהול הדרכה ארגונית מתוקשבת.

תאור:
(מודל הלמידה האיכותית) הוא שיטה ייחודית לפיתוח והפקת לומדות בעלוֹת תוצרי למידה משופרים. המודל, המהווה פריצת דרך עולמית, פותח במטרה להקנות כלי עבודה יישומי, קל ופשוט לפיתוח, הפקה וניהול למידה ארגונית מתוקשבת. כל זאת, ללא צורך ברקע טכנולוגי כל שהוא, או ניסיון קודם בפיתוח הדרכה.

המודל מאפשר להפיק לומדות באיכות למידה גבוהה במיוחד, עבור מגוון רחב של תוכני למידה, ללא תלות בגורמי הפקה חיצוניים, כגון: מפתחי הדרכה, גרפיקאים, מתכנתים ועוד.

השיטה מהווה את הפתרון המקצועי לקשיים ולכשלים הקיימים בלמידה מתוקשבת, כגון: בעיות מוטיבציה, קשב, ריכוז, זיכרון ותפיסה. שיטות ההדרכה והצגת התכנים בלומדות שפותחו על פי המודל, מתאימות את עצמן לכל לומד על פי נתוני יכולת הלמידה, צרכיו המקצועיים וניסיונו האישי בתחום. כל זאת, תוך שמירה על רמת הנעה פנימית (מוטיבציה) גבוהה של הלומד, לאורך כל תהליך הלמידה.
הערות:
ההכשרה כוללת בין היתר תרגול מעשי (הפקת לומדה קצרה על פי עקרונות המודל) וקבלת ערכת פיתוח אישית (ספר, תקליטור והרשאה למאגר קבצים) - במטרה לאפשר לכל משתתף להתחיל לפתח ולהפיק בעצמו לומדות, מיד עם תום ההכשרה.
לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994