פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
מגרש המשחקים הניהולי
סדנה למנהלים בפועל
מטרה:
עברו כשלושים שנה מאז יצא הסרט גברים במלכודת, הרבה עבר מאז, אך מעט השתנה. עולם הניהול עדיין מבוסס על סמכות, מנהיגות, פיקוד, מקצועיות, ופתרון בעיות. השינוי המהותי שחל בעולם הניהול הוא הדרישה לנתב משאבים רגשיים ומשאבי ניהול ממשימה למשימה ומלקוחות פנימיים ללקוחות חיצוניים. מגמה זו עומדת לתפוס מקום חשוב בתמהיל הניהול העתידי.

המנהל שנדרש לתמרן בין משימות מורכבות אינו יכול להתבסס רק על הכריזמה והניסיון האישי שלו. המציאות מטשטשת את ההבחנה בין עיקר וטפל, בין חשוב ודחוף, ובין מטרה ליעד. בסדנה זו נדרשת פעילות אישית מאומצת לחשיפת המציאות האישית ולאבחנה של הצרכים המשמעותיים בחיינו. כתוצאה מההשתתפות בפעילות יתגלה הנתיב המתאים לצאת מהמלכודת המתוחכמת שהמציאות טומנת לכולנו.
נושאים:
o הנעה עצמית וניהול מוטיבציה אישית
o ניהול מרחב האומץ הניהולי האישי
o פיתוח יכולות תקשורת מתקדמות
o הרחבת מקורות הכוח והשליטה
o הגדרת החזון האישי
o מה עובד במערכות יחסים

קהל יעד:
לשחקנים פעילים בעולם הניהול, בעלי רקע פקודי או מעשי, המתמודדים עם צרכים מורכבים בעבודה ובמגרש הביתי, ונדרשים לנהל את עצמם, עובדים, לקוחות, וספקים מבפנים ומבחוץ.
תוצאה:
אם מישהו חושב שאפשר לשנות משהו כמו,לשנות גישה, לשנות תוצאות, לשנות מציאות או אפילו את תפיסת המציאות המגושמת שממנה סובלים כולם, הוא בהחלט מוזמן לחשוב שוב. מי שעבר את ההדרכה של אופיר דוידסקו מקבל פרספקטיבה חדשה ומרהיבה על המציאות. נדרש אורך רוח רב ועבודה מאומצת לסייע למציאות להתכוונן לצרכים שלנו. ההשתתפות באימון זה היא הדרך האפקטיבית ביותר להתחיל תהליך זה.

על המרצה:
אחד האנשים המרשימים ביותר בישראל. מנהיג, מנחה, ומאמן בכיר. הדינמיקה בסדנה היא עבודה מאומצת בעומק המציאות. החתירה לאמת היא דרישה מוקדמת להשתתפות בסדנה. המנחה אינו טולרנטי לדישון מנטאלי.

לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994