פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
אתגרים בטבע- סדנת יצירתיות וגיבוש
סדנה לקבוצות ארגוניות
מטרה:
סדנאות טבע הם הפעילות המועדפת לצוותים ומנהלים בחברות, המסגרת הקבוצתית והאווירה התומכת מעודדים התמודדות ומאמץ ויוצרים הזדמנות לאנשים לגלות ולפתח את הפוטנציאל האישי והצוותי. פעילות הגיבוש לצוותים תומכת בקבוצות, גיבוש ויצירתיות באמצעות חוויות חיוביות והתגברות על מכשולים בצוות, התרגילים עוסקים במגוון נושאים בעלי אוריינטציה של התגברות על מכשולים בטבע ובחיים. בסדנה יעברו המשתתפים סדרת תרגילים העוסקים בעבודת צוות, שיתוף פעולה, תקשורת בין אישית,יצירתיות, מנהיגות, ניהול משאבים, העצמה אישית, פיתוח למידה אישית וקבוצתית. במסגרת הפעילות יבשל הצוות וגם יאכל ביחד ארוחת צהריים מעולה וכשרה.
נושאים:
יש לבחור נושא ראשי ונושא משני

• ניהול משאבים
• שיתוף פעולה
• פעילות לעידוד היצירתיות
• מנהיגות צוות ומנהיגות עצמית
• ניהול ללא סמכות
• גיבוש צוותים

קהל יעד:
קבוצות עד 400 איש.

על המרצה:
לנציג פריזמה הדרכה יצטרפו חברי הצוות המדליקים שהנם מדריכי סנפלינג מוסמכים, מטעם מכון וינגייט. מנוסים, כריזמטיים, אדיבים , אחראים ומקצועיים כמתבקש מאופי המשימות - רובם בוגרי סיירות ויחידת החילוץ של צה``ל. שילוב יוצא הדופן שבין מומחים בתחום טיולים, אתגר וחבלים לבין אנשי מדעי ההתנהגות, מנהל וארגון. שלוב המעניק ערך מוסף של פעילות שטח הנבנית על-פי תפיסה פסיכולוגית – ארגונית.

אירוח: ארוחת צהריים על הגריל, עוגיות ותה משובח

מחיר: בתאום בתוספת מע"מ
תאור:
במתקן ביער דן יש כמעט את כל מה שצריך בכדי שיהיה נוח לכולם, רצוי להביא נעלים נוחות, בגדים נוחים לפעילות בטבע, מצלמות, קרם שיזוף, נייר טואלט,איפור ומראה. במתקן בקיבוץ הראל יש גם חדר ממוזג וחדר אוכל כשר, הרבה דשא ועצים נותני צל.
במקביל ניתן לקיים את הסדנה בכל אזור מוצל בארץ, יש לנו נסיון עם עשרות מקומות ונוכל להמליץ ולבצע.
לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994