פריזמה הדרכה
קורס ממונים/ות על מניעת הטרדה מינית 17/3/21


קורס אקסל למתקדמים-מאסטר אקסל 18/3/21


יום עיון מזכירות בכירות ומנהלות לשכה 19/3/21


17/3
יום עיון מנהלות לשכה ומזכירות בכירות
17/3
הכשרת ממונות עלמניעת הטרדה מינית
18/3
יום רענון לממונות מנוסות
20/3
קורס אקסל
מנהיגות נשים
women transformational leadership
מיומנות ההשפעה הלא כוחנית-מנהיגות מתמירה
מטרה:
המנהיגות הלא כוחנית היא מגמה מתפתחת בקרב מנהלים בדרג הביניים אשר באה להשלים את סיגנון המנהיגות המתגמל של המקל והגזר. המנהיגות המתמירה (Transformational Leadership) מאפשרת למנהלים בעלי סמכויות מועטות וללא כפיפים ישירים, להשפיע על מהלכים ומנהלים אחרים מבלי לישם שיטות ניהול כוחניות האופיניות לארגונים היררכים.
נשים, אשר נהנות מיתרון בקריאת מפת הכוחות וביכולת ניתוח של צרכים וקבלת החלטות מבוססות רגש, מישמות סגנון מנהיגות זה ביום יום ללא הכשרה. בסדנא זאת נפעל להנחות נשים במעמדות ניהול מגוונות ליישם כישורים טבעיים אילו על מנת להשפיע בצורה ישירה על תהליכים וכוחות בארגון ומחוצה לו, ולהביא לשיפור תמידי בסביבתם.
נושאים:
סגנונות מנהיגות בעולם העסקים
זיהוי סגנון המנהיגות האישי
אינטיליגנציה רגשית במנהיגות
זיהוי צרכים רגשיים
מנהיגות מתמירה
סגנון המנהיגות הלא כוחני
אימון למנהיגות – התנסות אישית
מנהיגות נשים בעולם של גברים

קהל יעד:
נשים
תוצאה:
קשה לחזות את תוצאות סדנה זאת, מנהיגות היא תכונה נרכשת ולפיכך ניתן להניח שההשפעה של הסדנה תחל במנהיגות של המשתתפת על עצמה ועל סביבתה.

על המרצה:
ענבל ונגר, M.Sc., יועצת ארגונית ומרצה לניהול בעלת ניסיון רב. מתמחה בפיתוח מנהלים ומנהיגות. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתקשורת מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני בניהול, התמחות בהתנהגות ארגונית, מהפקולטה לניהול באונ` תל אביב. לקראת סיום קורס בנושא Coaching מטעם Achievement Specialists באנגליה. התוכנית מוכרת על ידי ה- European Coaching Institute. פרסמה מאמרים בנושאים ניהוליים ב``סטטוס``, ``משאבי אנוש`` ו``חידושים בניהול``.
ענבל ונגר היא בראש ובראשונה מנהיגה כריזמתית אשר מצליחה להוציא מכל משתתף בסדנאות שלה את המיטב שבו. סגנון ההנחיה שלה רצוף פעילות אינטנסיבית אשר במסגרת סדנה מאפשר למשתתפת לחוות את חווית המנהיגות, להכיר את החוזקות והחולשות שלה כמנהיגה, ולהתנסות באמצעות משתתפים אחרים בחווית ההשפעה הבלתי כוחנית.

הערות:
סדנה זאת מתקיימת אחת לרבעון במסגרת ההדרכות הציבורית ( רצוי להזמין מקום לפחות חודש מראש)
לתאום הדרכה אנא פנו לצילה בטל 03-6166994